niteczka - komentarze


heyo,dziś spotkalam się na chwilkę z Olcią. Ale jej tata ma super motorek...do głowy by mi nie przyszło, że to właśnie jego..wooow!

Rispekt
A poza tym to spędziłam cały dzionek na retce w towarzystwie,wiecie kumpli i....tego kogoś On jest wspaniały,bo wiecie,ostatnio spędzałam troche czasu alone i smutno mi było patrzeć na całą masę tych wszystkich filmów o wielkiej miłości,porządaniu i konfliktach rodzinnych. A w większości tych wielkich produkcji wątek miłosny zawarty zawsze jest. Agatka właśnie radio samoistnie przełączyło siem na 100.4 - coś ci to mówi? lowe rabe

Koło 22 zaczęłam z mama oglądać "Amnezję" i musze przyznać, że film był okey,ale nic więcej. Kończe pisanie bo spać mi się zachciewa powoli (wczoraj poszłam spać o 4) czyżby bezsenność?(w seatllle)hihi

Jeszzce jedno,Adam nie martw się na pewno sobie poradzicie! A praca zawsze się znajdzie;> Głowa do góry

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
10.07.2005 :: 17:18 :: deb69.neoplus.adsl.tpnet.pl

;)

Hejka!!! Masz super bloga i mam do ciebie prośbe. Mam koleżankę, która marzy o tym by być w kolumnie najczęściej czytanych blogów. Wystarczysz że wejdziesz na jej bloga i nie musisz zostawiać komentarza jeżeli nie chcesz. Ale jeśli zostawisz to ona nie będzie miała nic przeciwko i się odwdzięczy. Oto jej adres http://us5.blog.onet.pl Mam nadzieję, że pomożesz w spełnieniu jej marzenia :)
Talk.pl :: Wróć