niteczka - komentarze


Czy kiedy jest tak dobrze zawsze musi stać się coś co to zmieni? Z obozu wróciłam trochę wcześniej niż się spodziewałam,powód-choroba.
Te dni minęły mi bardzo miło w towarzystwie extra ludzi z Łodzi. Mam nadzieje, że jeszcze się spotkamy A...tak na marginesie to poznałam fajnego faceta Może coś z tego będzie.Mam nadzieje bo to na prawdę super gość..
Ursusie czemu się nie odzywasz? Żadnych wieści o panie x ani całym tym Czaplinku. Jeśli to czytasz to powiem ci, że Mr.niemiec to przeszłość,ale to ci opowiem jak wrócisz. Powodzonka for U
Aril miłego wypoczynku hehe...wyjeżdzasz w sob,wpadnij siem pożegnać!
Kończe już tę notkę bo się rozmarzyłam, idę dalej słuchać Rolling Stones-ów (Angie) Specjalne pozdrowionka ślę dla Asiuni, o której ostatniuo zapomniałam buziaki

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
09.07.2005 :: 10:49 :: staticline10712.toya.net.pl

NIE MA POZDROWIEN SLA MNIE....;(JA DOPIERO DZISIAJ WYJEZZAM I JESTEM HAPPY!!!Jolcia przeporaszamnatalka jest zakochana hmmmmm....przyprowadx go do szkoły to mu sie przesłuchanie zrobi:p
08.07.2005 :: 18:52 :: ddm64.neoplus.adsl.tpnet.pl

;)

Hejka!!! Masz super bloga i mam do ciebie prośbe. Mam koleżankę, która marzy o tym by być w kolumnie najczęściej czytanych blogów. Wystarczysz że wejdziesz na jej bloga i nie musisz zostawiać komentarza jeżeli nie chcesz. Ale jeśli zostawisz to ona nie będzie miała nic przeciwko i się odwdzięczy. Oto jej adres http://us5.blog.onet.pl Mam nadzieję, że pomożesz w spełnieniu jej marzenia :)
Talk.pl :: Wróć