niteczka - komentarze


Ok. godziny 13 dowiedziałam się, że jadę na wakacje (JUTRO) Wyobrażacie sobie co się działo dziś w moim domu?Totalne pobojowisko i brak zorganizowania. Tak to zwykle bywa gdy dowaidujemy się o wyjeździe dzień przed zbiórką Ale jakoś się z tym uporałam,nawet zdążyłam wyjść z koleżanką po żelki jeszcze. Właśnie oglądam "Starsza pani musi zniknąć"-śmieszny filmik. Osobiście nie chciałabym mieć takiej sytuacji mieszkaniowej ale co tu dużo gadać. Jutro wyjeżdzam, więc napisze coś na blogu dopiero za 2 tyg
Milusich wakacji!!!!!!
Szczególne pozdrowionka dla:
Domi
Ani
Agaci
Julci
Ursusa (powodzonkia z sama wiesz kim)
Adasia
Arturka
niech będzie już ten Łukasz i Polański
i dla calutkiej klasy 2a-będzie mi was brakowało





Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
08.07.2005 :: 21:56 :: 101.85-237-176.tkchopin.pl

kasiaunia

super bloga masz chcialam sie z toba spotkac i pogadac ? a jak tam witek
29.06.2005 :: 12:44 :: aob5.neoplus.adsl.tpnet.pl

Ginger

Dzięki za pozdroofka, szkoda, że nie mogłam z Tobą pojechać, ale moi rodzice nie są skłonni podejmować takszybko decyzje (wieeelka wada). Zresztą widzimy jak się to nieszczęśliwie skończyło. Zdrowiej szybko, bo musimy się spotkać na mieście i znaleźć sama-wiesz-co. I wykonać pare telefonów. Do zobaczenia już - mam nadzieję - niedługo. Kiss :-*
27.06.2005 :: 20:49 :: staticline10712.toya.net.pl

buuu nie ma pozdrowinia dla mnie....łeeeeeeeeeeee ;(

26.06.2005 :: 12:24 :: apo202.neoplus.adsl.tpnet.pl

asia

Wiesz jak wrócisz to popracuj nad tym blogiem.. w poprzednim komencie ucięło mi pół tekstu i teraz wygląda to tak jak wygląda ( a wygląda żałośnie) zrób mi przysługę i usuń go jak najszybciej..
25.06.2005 :: 23:50 :: aqz24.neoplus.adsl.tpnet.pl

Gdzie pozdrowienia dla mnie?! :-] Jak wrócisz idziemy po żelki ma się rozumieć... Oglądałas Top Trendy?! Bosze ten Zakopower mnie rozwalił.. a propo co sadzisz o the car is on fire? to wszystko narazie, i pamiętaj zawsze miej
Talk.pl :: Wróć