niteczka - komentarze


Zakończenie roku szkolnego,rozdanie świadectw,rytualne wyjście do Mc Donalda-standard.Ale przecież idealnie normalny dzień nie może się skończyć tak do końca normalnie bez żadnych drobniusich potyczek!A przynajmniej nie w moim wypadku. [Byłam u Olci]to tak na marginesie.Fajną ma chatkę i pokoik taki przytulny.Pozdro for u!!! Ok.godz.18 zadzwoniła Ula,coś ją napadło żeby pójść o 19 do Galerii,nie chciaŁO mi się iść na ognisko ani punk raegge party wiec zaryzykowałam...odkąd założyłam te cholerne buty (obcasik) wiedziałam, że nie będzie łatwo. Już na przystanku zaczepił nas jakiś metal (prosił o fajki)Czy ja wyglądam na osobę która w torebce nosi paczke papierosów?Później zaczął nas zagadywać,,do momentu gdy nie zjawił się ten pijok!łeeeee.....Ula nie śmiej się! Ta małpa wpakowała mnie do śpiewania sto lat. Facet był nieźle spity i gadał o nocy świętojańskiej,chciał żebyśmy odśpiewały sto lat dla jego kumpla ŻAŁOSNE Na chodzenie po galerii miałyśmy tylko godzinkę, więc nawet się nie spostrzegłyśmy jak ją zamykają (nie mogłyśmy z niej wyjść) ale wszystko dobzie się skończyło!!!Szczergólne Pozdrowionka dla all ludzisk co to czytają

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
25.06.2005 :: 16:45 :: dial-362.lodz.dialog.net.pl

Domi

Wiedziałam, że twój blog będzie fajny
A o tej Uli słyszałam cos Pozdro!!!
25.06.2005 :: 12:26 :: 195.136.67.222

Tamiczka

Fajowy blog Jak bedziesz miala chwilke to wpadnij na www.tamika_ma_bzika.hwdp.pl i skomentuj nocie a ja sie odwdziecze Buziaki :***
Talk.pl :: Wróć