niteczka - komentarze


Cześć wszystkim! Dziś w tramwaju kożelanki namówiły mnie na założenie blogasa Przyznam, nie głupi pomysł. Większość ludzisk wśród których się otaczam ma blogi, to ja też się skusze. A przecież zawsze można go usunąć.
Jest czwartek,idealny dzień na wagary. Strasznie zmęczona byłam po wczorajszym wypadzie do Wawy ( TEATR NARODOWY ), więc poszłam tylko na ostatnią lekcję-niemiecki. Potem ruszyłyśmy zwartą grupą dziewczyn na podbój Pietryny;> Było bardzio fajnie,pojadłyśmy, połaziłyśmy i pooglądałyśmy. Julka ja wciąż zastanawiam się co ten Mr.perfumiarz chce od ciebie...Ok. 17-18 dziewczyny się porozchodziły, a my z Kiką poszłyśmy do kina na...coś z Kutcherem i do Mexicano (po drodze spotkałyśmy pare fajnych osób np. Hanię!)
Pozdro for ludzi ze: Szkoły Europejskiej, Rtk i WyDzEwA

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
23.06.2005 :: 22:25 :: staticline10554.toya.net.pl

mrowka-ania

ech no wiec wyjasniam instalacje szablonu. Wchodzisz na strone z szablonami np. www.linkup.pwii.pl i wyb ierasz szablon. Dalej kopijujesz kod ktory jest na tym szabnlonie. Kasujesz na swoim blogu w sekcji wyglad bloga-strona glowna- i kasujesz tam ten kod html i wklejasz nowy, Zapisujesz o po krzyku.POWODZONKA :D
23.06.2005 :: 21:55 :: staticline816.toya.net.pl

aga

no właśnie wróciłam od Domi oraz Ani z imprezki było fajniusio prawie wszyscy byli....powtarzam prawie
23.06.2005 :: 07:46 :: 195.136.67.222

Tamiczka

Siemanko No i dobrze koleżanki zrobiły Blog to naprawde fajna rzecz Pozdrawiam i zapraszam do mnie na www.tamika_ma_bzika.hwdp.pl Buziaki :***
Talk.pl :: Wróć